2. PÄEVA KOKKUVÕTE – PRESSITEADE 13.10.2017

Tallinn Fashion Weeki teine moepäev tõi lavale särtsakad naiskarakterid

Pressiteade 13.10.2017Kolmeteistkümnes Tallinn Fashion Week on täies hoos ning tõi teisel moepäeval publiku ette rõivabrändide Sirimiri, Mammu Couture, Iris Janvier ja Tallinn Dolls by Karolin Kuusik uued kollektsioonid.

Sügisene Tallinn Fashion Week toimub sel aastal 11.-14. oktoobrini Vaba Laval ning tõi teisel moepäeval lavale särtsakad naismoekunstnikud. Oma uusi kollektsioone esitlesid skandinaavialik Sirimiri, särav Mammu Couture, jõuline Iris Janvier ning lustakas Tallinn Dolls by Karolin Kuusik.

Esimesena astus lavale Sirimiri, kes esitles moepublikule põhjamaiselt minimalistlikku, kuid magusatesse pastelltoonidesse kastetud ja lõbusate illustratsioonidega kaetud kollektsiooni. Brändi värskesse loomingusse kuuluvad mahulised mantlid, põnevad tikandid ja mängulised mustrid, samuti ka lendlevad plisseerid ning üllatavad kudumid. Sirimiri uus kollektsioon on saanud mõjutusi ka ilukirjandusest ning nii võib tähelepanelik moesilm leida rõivastelt teosed “Väike Prints” ja “Arbuusisuhkrus”.

Sirimirile järgnes Mammu Couture, kes kostitas publikut magusa kleidiassortiiga. Brändi uut kollektsiooni saadavad pärltikandid, lilled, pits, samet, suled ja tüll, samuti ka kohevad seelikud, taljesse töödeldud kleidid ning klassikalised naiselikud siluetid. Moenädalal esitlusele tulnud kollektsioon koosneb peaasjalikult ainueksemplaridest ning sisaldab nii lühikesi kui ka maani kleite, pakkudes seega sobilikku rõivastust igaks pidulikuks ja säravaks hetkeks.

Kolmandaks etenduseks sättis end lavale Iris Janvier, kes pakkus moesõpradele unisex-temaatikast inspireeritud moevaatemängu. Esitlusele tuli brändi värskeim looming, mis põimib nii klassikalised siluetid kui põnevad vormid ning sisaldab Janvierile omaselt silmapaistvaid printe, ootamatuid kangalahendusi ja killukest pidulikkust. Kollektsiooni tuumaks on villased mantlid ja kudumid, läikivad žakaar- ja litterkangad ning ülesuuruses pusad ja meeste ülikonnast inspireeritud jakid.

Teist moepäeva jäi lõpetama Tallinn Dolls by Karolin Kuusik, kes tõi lavale põnevad naiskarakterid ning võimsa litrisära. Brändi värskeimat kollektsiooni esitlesid mitmed tuntud naised, kes tõid publiku ette pidulikud rüüžid, raskepärase glamuuri, lummava sameti, peened drapeeringud ja sillerdavad litterkangad. Tallinn Dolls by Karolin Kuusiku uus kollektsioon on magusa boonushinnaga saadaval eelmüügikeskkonnas Pre-o-Porter.

TFW teise päeva etenduste galerii leiab SIIT. Fotode autor Erlend Štaub.

TFW publikugalerii leiab SIIT. Fotode autor Erlend Štaub.

TFW üldise melu ja backstage’i galerii leiab SIIT. Fotode autor Anete Toming.

Tallinn Fashion Weeki programm

Kolmapäev 11.10
18.00 Kristian Steinberg
20.00 Kaubamaja esitleb: Kuldnõel
Neljapäev 12.10
18.00 Sirimiri, Mammu Couture
19.30 Iris Janvier
21.00 Tallinn Dolls by Karolin Kuusik
Reede 13.10
18.00 BonBon Lingerie, Nymf
19.30 Katrin Aasmaa, Diana Arno
21.00 Tiina Talumees
Laupäev 14.10
18.00 Vilve Unt, Piret Kuresaar
19.30 Liina Stein
21.00 Embassy of Fashion

Tallinn Fashion Weeki piletid on müügil nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal. Sügisese moenädala esitlejaks on Absolut ning ürituse toimumisele aitavad kaasa ka OriflameTorresEva Professional Hair CareSokos HotelsVitamin Well ja RGB.

Kuldnõela gala tõi publikuni Kaubamaja. Lisaks ihaldatud tiitlitele ootab Kuldnõela ja Hõbenõela võitjaid ka luksuslik puhkus Estonia Resort Hotel & Spas, samuti pärjati võitjad hinnaliste kingitustega Goldtime’ilt.

Tallinn Fashion Weeki ametlik meediapartner on Eesti Meedia.

Liitu sügisese Tallinn Fashion Weekiga ka Facebookis:
https://www.facebook.com/events/113880505970753/

Lisainfo:
estonianfashion.eu
press@estonianfashion.eu

Britta Talving, TFW kommunikatsioonijuht
britta.talving@gmail.com

Anu Kikas, TFW peakorraldaja
anu@lfashion.ee